Новини: Нове покоління автомобільного світла: світлодіодні фари від NARVA

02.06.19

                              

NARVA – це виробник автомобільного світла, що поставляє продукцію у десятки країн світу понад 60 років. Інженери компанії керуються ґрунтовними знаннями про людський зір та функціональність автомобільних фар, що їх застосовують при розробці продукції. 
Нещодавно NARVA анонсувала нову лінійку лінійку автомобільних світлодіодних ламп. Їх перевага у порівнянні із галогеновими та ксенон ними полягає у тому, що світлодіодні технології дозволяють споживати у два рази менше потужності, ніж галогенові та ксенонні. А ще – служать дуже довго: у середньому 100 тис. робочих годин! 
Поряд з лампами для цоколів H4 і H7, автолюбителям тепер доступні джерела світла з цоколями Н11 (ближнє світло), НВ3 / НВ4, HIR2, Н8 / Н11 / Н16 (протитуманні фари). Нові лампи дозволяють водіям відчути переваги інноваційного високопродуктивного світла на своїх автомобілях. Яскравість та досконалий рівень освітлення дороги – надважливі складові вашої безпеки! Джерела світла NARVA RangePower LED є заміною галогенних ламп і встановлюються в фари без яких-небудь доопрацювань.
Яскравий промінь і білий колір для безпеки і вражаючого зовнішнього вигляду
Джерела світла значно покращують освітленість дорожнього полотна і підвищують безпеку, дозволяючи насолоджуватися поїздкою, а не вдивлятися в темну дорогу. Чітко вивірена конструкція ламп виключає появу відблисків і не засліплює водіїв на зустрічній смузі. Всі світлодіодні лампи головного світла NARVA RangePower LED випромінюють яскраве біле світло з колірною температурою 6000 К і є ідеальним інструментом для водіїв, які хочуть виділятися в потоці машин.
Швидкий спосіб створити яскравий стиль
Можете самостійно замінити лампи головного світла на своєму автомобілі? Відмінно! Для установки світлодіодних ламп не потрібно бути механіком. Компактні розміри і проста конструкція світлодіодних лампи NARVA RangePower LED дозволяють досить швидко встановити інноваційні джерела світла замість застарілих галогенних ламп.
Основні характеристики світлодіодних ламп:
Краща в своєму класі система відводу тепла для забезпечення високої продуктивності.
Сумісність з ключовими автомобільними платформами завдяки компактним розмірам.
Завдяки ідеально вивіреної конструкції, лампа формує промінь світла з чіткою світлотіньовий кордоном.
Стильний білий світ з колірною температурою 6000 кельвінів.
Проста і легка установка.
IP65 - ступінь захисту ламп від попадання води і пилу (крім моделі з цоколем H7).
Термін служби ламп 3 роки.