AIRTEX

Історія компанії AIRTEX почалася в 1935 р в Ферфілд, штат Іллінойс, коли Бенджамін Франклін з партнерами почали виробляти запасні частини до автомобілів Chevrolet і Ford. У тому ж році компанія придбала ще три підприємства і почала виробляти водяні помпи.

Компанія швидко розвивалася навіть у 40-і рр. під час Другої Світової Війни, коли багато інших підприємств закривалися.

Сьогодні AIRTEX Products S.A. є незалежним найбільшим виробником бензонасосів і водяних помп, що використовуються в якості оригінального обладнання в автомобільній промисловості і для ринку запасних частин.

Компанія виробляє продукцію на дев'яти заводах в США, Канаді, Мексиці, Великобританії та Іспанії. Ці заводи виробляють мільйони бензонасосів і водяних помп на рік для "Daimler Chrysler", "Ford Motor company", "General Motors" та інших виробників, в цей же час компанія поставляє продукцію для таких великих роздрібних мереж як "Carquest", "NAPA" та інші.

Варто відзначити, що AIRTEX Products S.A.. (Сарагоса, Іспанія), входить до групи UNITED COMPONENTS INC. (Grupo Carlyle) разом з ASC Industries Inc. (Норт-Кантон, Огайо), Airtex Products (Ферфілд, Іллінойс) і TMM (Пуебла, Мексика) і є найбільшим у світі незалежним виробником електричних бензонасосів для автомобільного сектора в усьому світі. Група пропонує більше 1300 різних найменувань для європейських, американських і японських автомобілів. У своїх Європейських каталогах AIRTEX Products S.A. пропонує більш, ніж 350 бензонасосів.