Підбір деталей

Роздрібним покупцям

Роздрібні покупці можуть зробити замовлення, скориставшись загальнодоступними сервісами нашого магазину.

Для цього можна скористатися електронним каталогом, вибрати відповідні деталі, в залежності від марки, моделі і технічних характеристик транспортного засобу - і для покупки зв'язатися з нами по телефону.

Також ви можете пройти процедуру реєстрації на сайті та замовити автозапчастини для іномарок онлайн самостійно.

Пам'ятайте, що відповідальність за неправильно обрані номери деталей лежить на покупцеві, тому обов'язково проконсультуйтеся з менеджером на предмет правильності замовленого номера.

Оплатити замовлення ви можете різними способами. На ми беремо з замовників передоплату в розмірі 30% на замовні позиції.

Ви можете вибрати один з можливих варіантів доставки або запропонувати власний.

Гуртовим покупцям

Якщо Ви є оптовим покупцем, вам НЕОБХІДНО зареєструватися на нашому сайті, отримати персональний логін і дочекатися дзвінка від менеджера, який обговорить з вами подробиці співпраці.

Для формування замовлення, необхідно підібрати деталі і помістити їх кошик, а також підтвердити оформлення замовлення.

Будьте уважні, оскільки Ви формуєте замовлення по самостійно підібраним номерам з каталогу, відповідальність за правильність вибору яких лежить на замовнику, тобто на Вас.

Обсяг ПЕРЕДОПЛАТИ узгоджується з менеджером.

Ви можете вибрати один з можливих варіантів доставки або запропонувати власний.

Після отримання замовлення слід уважно перевірити якість товару і комплектацію. Якщо ви помітили брак або якісь неточності у виконанні замовлення, протягом трьох робочих днів потрібно зв'язатися з нами і докладно описати, в чому саме полягає проблема.


Підбір технічних рідин

Для підбору тех. рідин скористайтесь каталогом. Також можна задати пошук, наприклад: "10w40".