RUVILLE

Фірма RUVILLE була заснована в 1922 році. З самого початку вона позиціонувала себе, як фахівця в галузі деталей двигуна і завжди володіла великою компетенцією в запчастинах для автомобіля.

Засновник компанії — Егон фон Рувіль — один з піонерів неоригінальних запчастин для автомобілів. Сфера діяльності компанії - продаж запасних частин (для гальмівної системи, двигуна, системи рульового управління) через власні центри продажів, а також за допомогою центрів продажів компаній-партнерів: TecDoc, Partslife, Coparts, GVA.

Egon von Ruville - велика компанія, що динамічно розвивається, з Гамбурга, яка пакує продукцію під своєю торговою маркою, сьогодні пропонує величезний спектр запчастин для автомобілів. У фірмовій упаковці RUVILLE пакується продукція таких відомих фірм як SKF, TIMKEN, KOYO, INA, SNR. Всі ці фірми виробляють запчастини,що встановлюються при збірці автомобілів.

Власне марка RUVILLE виникла майже через півстоліття після початку діяльності компанії-господаря, в 1970 році, коли вона одна з перших почала складати комплекти підшипників ступиці для всіх типів європейських і японських транспортних засобів. З грудня 2001 року фірма RUVILLE відноситься до групи FAG/INA.

RUVILLE сьогодні, це: опори амортизаторів, пильники амортизаторів, ролики натягу ременя, натяжники ременів і ланцюгів, подушки двигуна, штовхачі клапанів механічні і гідравлічні, коромисла клапанів, водяні насоси, датчики зносу гальмівних колодок, електробензопомпи, форсунки, реле-регулятори, деталі підвіски і рульового управління, резино-металеві вироби, зубчасті і клинові ремені, пильники рульової рейки, болти кріплення головки блоку циліндрів, вижимні підшипники зчеплення, шруси, пильники шрусів, підшипники ступиць, і самі ступиці, підшипники генератора і багато іншого.

Як правило, виробник не завжди володіє повним асортиментом і збалансованим пропозицією за цінами, у цьому випадку фірма Ruville звертається до кількох виробників, завдяки чому має можливість запропонувати широкий асортимент запасних частин за конкурентно-здатними цінами. Особливістю такого підходу є створення максимально широкого асортименту продукції, що задовольняє потреби будь-яких споживачів. Протягом більше 30 років товарний знак RUVILLE є гарантією якості, компетентності та відповідальності. Постійний розвиток компанії ясно відображає ту довіру, яку на неї покладають клієнти по всьому світу. Ім'я компанії зобов'язує її боротися за безперервну перевагу у виконанні побажань клієнтів. Програма RUVILLE охоплює практично всі марки і типи транспортних засобів.

RUVILLE забезпечує високу якість усього спектру послуг. Компанія не володіє виробничими підприємствами, але, встановлюючи свою торгову марку, вона гарантує якість, гідну європейського споживача. Продукція RUVILLE сертифікована відповідно до DIN EN ISO 9 002.